GIMIAU MAŽAME KALVARIJOS MIESTELYJE. SUVALKIJOJE.MOKIAUSI,KAIP IR VISI – VIDURINEJE MOKYKLOJE. BE JOS, KARTU BAIGIAU MARIJAMPOLES/TUOMET KAPSUKO/ MUZIKOS MOKYKLĄ- FORTEPIONO KLASĘ.
KIEK SAVE PAMENU- RINKAU AKMENIS.SAVAIP JAIS DOMEJAUSI.TEVELIS- MELIORATORIUS MANE PASKATINDAMAS ,PARVEŽDAVO RADĘS LAUKUOSE, PELKĖSE ĮDOMESNIŲ GRANITO, ŽĖRUČIO PAVYZDŽIŲ.
PASIRINKIMAS NEDIDELIS- GINTARO TIK MAMOS KAROLIAI IR KELI SUVENYRINIAI GABALELIAI.PAPUOŠALŲ MADAS SEKIAU STEBĖDAMA MAMĄ IR TETAS.LAIMEI JOS MOKĖJO PUOŠTIS,DARĖ TAI LABAI IŠRADINGAI.ŽINOMA – DAUGUMA TUOMETINIŲ PAPUOŠALŲ BUVO BIŽUTERIJA.
BAIGUSI VIDURINĘ, ĮSTOJAU Į KONSERVATORIJĄ-KLAIPEDOS FAKULTETUS.BESIMOKYDAMA IŠTEKEJAU,GIME SŪNUS.KIEK VĖLIAU, JAU GIMUS DUKRAI,TEKO BAIGTI PEDAGOGIKOS PSICOLOGIJOS STUDIJAS.DIRBAU MOKYKLOJE-DARŽELYJE, AUGINAU VAIKUS.
TIK PRASIDĖJUS ATGIMIMUI IR ATSIRADUS FINANSINEI GALIMYBEI-PRADĖJAU STUDIJUOTI MINEROLOGIJĄ.ATIDARIAU GALERIJĄ-D,- KURI SĖKMINGAI NUO 2004m PERAUGO Į JUVELYRIKOS VERSLĄ.
KIJEVE, GEOLOGIJOS UNIVERSITETE, GEMOLOGIJOS CENTRE ĮGIJAU GEMOLOGO- BRANGAKMENIŲ EKSPERTO DIPLOMĄ.KADANGI PIEŠIAU NEBLOGAI- PRADĖJAU NE TIK VERTINTI BET IR KURTI PAPUOŠALUS.
SAVO DARBĄ LABAI MYLIU, DABAR ATRODO,KAD VISI MOKSLAI IR ĮGYTOS PROFESIJOS ,BUVO ILGAS PASIRUOŠIMAS – GEMOLOGIJAI.
GAMTĄ IR BRANGAKMENIUS LAIKAU SAVO ĮKVĖPIMO ŠALTINIU, O MOTERĮ- TOBULIAUSIU GAMTOS KŪRINIU. JAS NUOLAT STEBIU KASDIENYBĖJE, KELIONIŲ METU, APRANGĄ, STILIŲ – ŽINOMA JŲ DĖVIMUS PAPUOŠALUS.
RAŠYDAMA AR SKAITYDAMA PASKAITAS APIE MINERALUS, STENGIUOSI JUOS NE TIK IŠAUKŠTINTI, BET IR APGINTI.
MANO ĮSITIKINIMU PAPUOŠALAI SU BRANGAKMENIAIS – TAI MOTERS STIPRYBĖ, SAVO VERTĖS PAJAUTIMAS, SVEIKATA, DRAUGYSTĖ.
DAŽNAI SAKAU SAVO KLIENTĖMS; PRIEŠ PAIMDAMOS PAPUOŠALĄ Į RANKAS NURIMKITE – NERIMAS AR BLOGA NUOTAIKA- BLOGAS PATARĖJAS. PASTOVUMAS IR PATIKIMUMAS – ŠTAI AMŽINOS VERTYBĖS , KURIAS SKLEIDŽIA MINERALAI. PAŽVELGĘ Į BRANGAKMENIŲ VIDŲ –PAMATYSIME TOBULĄ HARMONIJĄ – JOKIOS SUIRUTĖS JOKIO CHAOSO. TODĖL PAPUOŠALUS PATARIU RINKTIS ILGAI IR SU GERA NUOTAIKA.
PATIKĖKITE, JIE JUMS ATSIDĖKOS
PAGARBIAI
ALMA DŪDIENĖ

Mūsų partneriai

Nomeda Kazlaus

Sekite mus Facebook